cloud-cart

Twój sklep internetowy w prosty sposób.

cloud-cartJeśli zastanawiasz się nad wyborem rozwiązania, które zapewni ci sklep internetowy mamy dla Ciebie kilka rad. Captatio zajmuje się sprytnymi rozwiązaniami informatycznymi takimi jak cloud computing i Google Apps. Jak stworzyć sprytnie sklep internetowy?

 1. Nie potrzebujesz programisty.
 2. Nie potrzebujesz kupować licencji na oprogramowanie sklepu.
 3. Nie potrzebujesz płacić za hosting strony internetowej i żmudne umieszczanie oprogramowania sklepu na nim.
 4. Nie musisz płacić za aktualizacje i w poprawki informatyka.
 5. Nie potrzebujesz podpisywać umów z operatorami płatności internetowych.

Potrzebujesz sklepu, za który płacisz na zasadzie abonamentu. Jedna stała miesięczna opłata i sklep działa. Bez problemów.

 • Nie ma sensu inwestować w rozwiązanie szyte na miarę za duże pieniądze. Lepiej sprawdzić swój pomysł na biznes i jeśli się uda, to dopiero wtedy inwestować w drogie rozwiązania programistyczne. Jeśli nie wyjdzie, to po prostu rezygnujesz z abonamentu.
 • Bez stresu. Nie martwisz się tym, że ktoś się włamie do twojego sklepu internetowego. Od tego masz dostawcę usługi aby sklep był bezpieczny.
 • Za stałą miesięczną opłatę masz masę przydatnych działających funkcjonalności i koszt ich stworzenia rozkłada się na wielu klientów korzystających z usługi. Mogą to być płatności internetowe, zamawianie przesyłek kursierskich z poziomu sklepu itp.
 • Zwykle masz dostęp do kilku gotowych szablonów graficznych, które możesz trochę zmienić i gotowe.
 • Jeśli chcesz mieć własny wygląd sklepu możesz zapłacić za projekt i sklep internetowy będzie wyglądał inaczej niż wszystkie inne.
 • Potrzebujesz specjalnych funkcjonalności? Zwykle można to zamówić u dostawcy.

Przykładowe oferty:

Powodzenia w stworzeniu sklepu internetowego marzeń.