MindManager

Mindjet logo

Zapraszamy na nową stronę internetową poświęconą tylko programowi MindManager www.mindmanager.com.pl

MindManager 2012

MindManager 2012 to najbardziej zaawansowany program do mind mappingu lub szerzej Business Mappingu. Business Mapping to graficzny zapis wielowymiarowej struktury projektu, który może być dzięki temu skutecznie planowany i realizowany.

Przekaż swoją wizję jasno i przejrzyście

Umożliwia pojedynczym użytkownikom oraz grupom roboczym zwiększyć efektywność podejmowanych decyzji oraz ilość pomyślnie zakończonych projektów. Dzięki temu rozwiązaniu możesz dotrzeć do ludzi ze swoim przekazem w prosty sposób, nawet jeśli obejmuje wiele wymiarów i zagadnień.Uwolnij swoją kreatywność
Program pozwala na szybką wymianę i przetwarzanie informacji w formie graficznej. Zapomnij o Visio lub innych programach do tworzenia diagramów. Zabierają za dużo czasu.

Użyteczny diagram

Wersja 2012 oferuje także bogate możliwości wymiany informacji z innymi aplikacjami (min. pełna współpraca z MS Office). Wyniki pracy można opublikować jako pliki graficzne, PDF oraz dynamiczne strony WWW takie jak ta:

Nie daj się narzędziom, które tylko zabierają czas i generują więcej pracy!

Czy inne narzędzia graficzne spełniły obietnicę poprawy efektywności? Nie. Zabrały tylko twój cenny czas. Liczy się prostota działania i efekty małym nakładem pracy. Używając MindManager’a nie tracisz czasu na nieefektywne narzędzia. Zobaczysz jego zalety bardzo szybko.

  • Chcesz zorganizować efektywne spotkanie ze współpracownikami?
  • Chcesz przekazać swój nowy pomysł?
  • Chcesz przydzielzadania w ramach nowego przedsięwzięcia, tak aby wszyscy rozumieli swoją rolę w nim?
  • Chcesz dać prezentację potencjalnym klientom, która będzie przejrzysta i dobrze zorganizowana? Pozwól im zrozumieć istotę twojej oferty.

Użyj oprogramowania MindManager 2012  i osiągnij więcej dzięki współpracy z innymi. To współpraca jest motorem twojej firmy i twoich działań.

____