Google Drive

drive-256Google Drive to miejsce na twoje firmowe pliki.

Bezpieczeństwo

Nie musisz się martwić o zabezpieczenie dostępu do serwerów w twojej firmie. Twoje pliki są bezpieczne na serwerach Google.

Firmowe pliki na dowolnym urządzeniu

Oprogramowanie Google Drive może być zainstalowane na komputerze z Windows, tablecie czy telefonie komórkowym. Wszędzie jest dostęp do tych samych plików. Nie musisz się martwić, że potrzebne tobie pliki są na serwerze w firmie, a ty akurat jesteś na spotkaniu u klienta. Dostęp do plików masz wszędzie taki sam.
Pracownicy mobilni tacy jak handlowcy zwykle spędzają więcej czasu poza firmą niż w biurze. Oni najbardziej korzystają z dostępu do firmowych plików bez uciążliwego logowania się do firmowej sieci.

Kontroluj dostęp do plików nie ponosząc znacznych kosztów

W przypadku tradycyjnego przechowywania plików jeśli chcemy, aby dostęp do umów, czy innych poufnych informacji był przyznany tylko określonym osobom musimy zakupić serwer. Serwer będzie kontrolował kto ma dostęp do poszczególnych katalogów czy plików. Wiąże się to z niepotrzebnymi inwestycjami i kłopotliwym zarządzaniem. Zamiast tego wystarczy umieścić pliki w Google Drive i nadać dostęp do określonych zasobów.